'TECHNICKÉ VÝSLEDKY A PROTOKOL |
30. ročníku "Vánočního běhu" |
|
Pořadatel:
NORD
SLAVIA MINERVA |
Techn.
provedení:
NORD SLAVIA
MINERVA |
Datum
konání:
Neděle 21.12.2000 |
|
Prezentace:
SZTŠ v Opavě |
|
Trať:
Délka 4,5 km - po silnici
Opava -Otice-Opava |
Činovníci
závodu:
Ředitel závodu: Luděk
Pavelek |
Hlavní rozhodčí: Pavel Mucha |
Rozhodčí:
Jiří Sýkora |
|
Během
závodu nedošlo k úrazu ani zranění. Počasí: jasno + 4,
stupně C, silný vítr. |
Nejlepší
tři závodníci obdrželi diplom a cenu. |
|
|
|
|
Žáci: |
|
1. |
Matera Tomáš |
18*57 |
SK Jiří Team Ostrava |
2. |
Laovský Petr |
21*58 |
Sokol Opava |
3. |
Treineke Patrik |
22*02 |
Sokol Opava |
4. |
Pospíšil Petr |
22*18 |
SOP |
5. |
Sýkora Jan |
23*01 |
AOP |
6. |
Hadač Filip |
23*10 |
AOP |
7. |
Peřinka Jan |
25*27 |
AOP |
8. |
Rossmanith Voj. |
27*08 |
SK Jiří Team Ostrava |
9. |
Hendrich Adam |
27*21 |
AOP |
|
|
|
Žákyně: |
|
1. |
Holčáková Sabrina |
21*19 |
Olympia Bruntál |
2. |
Hološová Karolína |
22*08 |
JAM |
3. |
Havalová Zuzana |
22*09 |
ZŠ Englišova |
4. |
Materová Lucie |
24*45 |
SK Jiří Team Ostrava |
5. |
Hadačová Tereza |
26*00 |
AOP |
6. |
Pospíšilová Martina |
27*43 |
SOP |
|
Dorostenky: |
|
1. |
Schubertová Mark. |
18*29 |
Olympia Bruntál |
2. |
Nováková Lucie |
21*02 |
SK Jiří Team Ostrava |
3. |
Vyhnálková Lucie |
21*02 |
SOP |
4. |
Králová Kateřina |
21*59 |
Sokol Opava |
5. |
Otáhalová Tereza |
22*48 |
SSK Vítkovice |
6. |
Brodská Nikol |
23*15 |
SK PRESTAR Opava |
7. |
Moravcová Zuzana |
25*58 |
SOP |
|
Dorostenci: |
|
1. |
Holuša Jakub |
16*34 |
JAM |
2. |
Pělucha Robin |
17*04 |
Slezan |
3. |
Lecián Martin |
17*39 |
Ostroj Opava |
4. |
Švidernoch Jakub |
17*44 |
SK Jiří Team Ostrava |
5. |
Greipel Tomáš |
18*01 |
Sundance Opava |
6. |
Hruška Pavel |
18*43 |
Slezan |
7. |
Ozaniak Petr |
19*21 |
SK PRESTAR Opava |
8. |
Beneš Jiří |
19*46 |
SK Jiří Team Ostrava |
9. |
Vlačuha Lukáš |
21*00 |
Sokol Opava |
10. |
Široký Ondřej |
24*13 |
Sundance Opava |
|
|
Ženy: |
|
1. |
Berková renata |
17*39 |
Olympia Brno |
2. |
Otáhalová Anna |
18*24 |
SSK Vítkovice |
3. |
Hertlová katka |
19*06 |
- |
4. |
Pokorná Jaroslava |
20*06 |
Sokol Opava |
5. |
Glovčíková Marie |
22*38 |
Opava |
6. |
Olejáková Markéta |
23*14 |
SK Jiří Team Ostrava |
|
|
Muži
A: |
|
1. |
Mikeska Petr |
15*21 |
Sokol Opava |
2. |
Polášek Jan |
15*33 |
Krespo Hranice |
3. |
Nycz Petr |
15*59 |
JAM |
4. |
Heinrich Lukáš |
16*04 |
JOKO Velamos |
5. |
Baláž Roman |
16*17 |
Baláž Team Ostrava |
6. |
Velička Aleš |
16*26 |
SK Jiří Team Ostrava |
7. |
Matýsek Jiří |
16*32 |
Yogi Racing Ostrava |
8. |
Hadač Mirek |
16*59 |
AOP |
9. |
Kovalčík Tomáš |
17*07 |
JAM |
10. |
Bednarz Libor |
17*08 |
SK Jiří Team Ostrava |
11. |
Škapa Marek |
17*15 |
SK Jiří Team Ostrava |
12. |
Plucnar Martin |
17*33 |
Slezan Opava |
13. |
Schuster Martin |
17*42 |
AOP |
14. |
Jelínek Jan |
18*17 |
AOP |
15. |
Kapler Radim |
18*42 |
Sundancce |
16. |
Blažek Tomáš |
18*53 |
SK PRESTAR Opava |
17. |
Smutek Roman |
18*59 |
SK Jiří Team Ostrava |
18. |
Čech Tomáš |
19*06 |
- |
19. |
Lácek Jiří |
19*20 |
- |
20. |
Sliž Roman |
21*10 |
- |
21. |
Hudeček Petr |
21*31 |
Yogi Racing Ostrava |
22. |
Holuša Petr |
21*59 |
JAM |
23. |
Velička Ivan |
22*43 |
Hošting Team |
24. |
Wagner Petr |
22*46 |
- |
25. |
Gorgol Nikola |
25*03 |
HAV |
|
Muži
B: |
|
1. |
Ličman Aleš |
16*43 |
Olympia Brno |
2. |
Macíček Miroslav |
16*53 |
Kopřivnice |
3. |
Ševčík Pavel |
17*47 |
ZOMBIE |
4. |
Švidernoch Milan |
18*18 |
SK Jiří Team Ostrava |
5. |
Rinka Erich |
18*21 |
Kravaře |
6. |
Hrubý Zdeněk |
18*30 |
TJ Jantar |
7. |
Šrajer Jan |
19*09 |
AOP |
8. |
Langer Josef |
19*32 |
Nowaco |
9. |
Matera Rosťa |
19*42 |
SK Jiří Team Ostrava |
10. |
Sírný jaroslav |
20*05 |
Ostroj Opava |
11. |
Moravec Stanislav |
18*39 |
Slezan |
|
|
Muži
C: |
|
1. |
Stuchlík Pavel |
17*55 |
AO Kobeřice |
2. |
Švrček Jiří |
20*14 |
Ostrava |
3. |
Urbiš Jan |
20*32 |
AO Kobeřice |
4. |
Hanzlík Gunter |
20*52 |
AO Kobeřice |
5. |
Grabovský Ivan |
21*08 |
MAAP |
6. |
Malysa Jiří |
22*08 |
SOP |
7. |
Stuchlík Karel |
22*50 |
BK Kravaře |
8. |
Groff Wiliam |
26*46 |
SK Jiří Team Ostrava |
|
|
|
|
82
závodníků ( rekord) |
|